By Ana
Kamienie
AGAT 

Agat jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Podnosi poziom energii fizycznej.

W szczególności agat przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Byk, Bliźnięta, Rak, Panna, Lew, Strzelec, Koziorożec
AMAZONIT

Przywraca nadzieję, wiarę i optymizm. Kamień ten pomaga radzić sobie ze strachem i zmartwieniami. Harmonizuje zmienne nastroje i rozprasza smutek.

W szczególności amazonit przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Lew, Strzelec
 
GRANAT

Dodaje pewności siebie i rozwija intuicję. Jest symbolem miłości, stymuluje twórczość i namiętność. Energia Granatu pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą. Granat pomaga w pokonaniu obaw związanych z podjęciem ryzyka i wyzwaniami, które stoją za pójściem za swoimi marzeniami.

W szczególności granat przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Baran, Skorpion, Wodnik, Strzelec, Koziorożec
 
HEMATYT

W starożytności uważano go za kamień szczęścia, pozwalający zarówno zwyciężać na polu walki, jak i znosić trudne sytuacje życiowe. Budzi radość życia i umacnia wolę. Hematyt jest idealny dla wszystkich tych, którzy potrzebują odwagi.

W szczególności hematyt przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Baran, Panna, Skorpion
 
HOWLIT

Chroni przed emocjonalnymi wampirami. Tworzy tarczę ochronną przed malkontentami i krytykantami. Wzmacnia pamięć, zdolność koncentracji i logicznego marzenia. Doskonały dla osób uczących się. 

W szczególności howlit przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Waga Strzelec, Wodnik
 
JADEIT

Majowie uważali Jadeit za najsilniej działający talizman, który zapewnia szczęście i dobrobyt Jadeit pomaga szybko podejmować decyzje i doskonale targować się. Sprzyja samorealizacji, zwiększa wiarę w siebie i wytrwałość w dążeniu do celów.

W szczególności jadeit przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Baran, Waga
 
JASPIS

Uważany jest za kamień energii, dobrego samopoczucia i witalności. Jaspis jest kamieniem ochronnym - pochłania negatywną energię. Daje pewność siebie, poprawia siłę woli.

W szczególności jaspis przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Baran, Panna, Skorpion, Waga
 
KAMIEŃ SŁONECZNY

Kamień ten działa antydepresyjnie - pomaga przezwyciężyć lęki, niepewność . Pomaga ludziom, którzy stracili radość życia. Wzmacnia pewność siebie. Ujawnia ukryte talenty, czyni nas spokojniejszymi i rozsądniejszymi

W szczególności kamień słoneczny przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Ryby
 
KORAL CZERWONY

Symbolizuje radość życia i pomaga dostrzec jego dobre strony. Wzmacnia kreatywność, namiętność, optymizm i entuzjazm. Chroni właściciela, uspokaja emocje i przywraca harmonię. Pobudza uczucie miłości.

W szczególności koral czerwony przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Baran, Byk, Rak
 
KRYSZTAŁ GÓRSKI

Pomaga w medytacji, relaksacji, oczyszczaniu i wzmacnianiu organizmu. Kamień nadajnik, wzmacniacz energetyczny - wzmacnia działanie wszystkich kamieni, które znajdują się w jego pobliżu.

W szczególności kryształ górski przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Baran, Bliźnięta, Lew, Strzelec, Koziorożec
 
KUNZYT

Ten szlachetny kamień buduje w nas poczucie wartości oraz dodaje energii, która jest pomocna przy pokonywaniu codziennych trudności. Powoduje, że jesteśmy atrakcyjni, czarujący, dyplomatyczni, równocześnie delikatni i skuteczni.

W szczególności kunzyt przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Baran, Byk, Waga, Skorpion
 
KWARC RÓŻOWY

To kamień miłości- ma energię przyciągania i utrzymania miłości. Promieniuje delikatną, dobroczynną energią. Energia różowego kwarcu pomaga w zrozumieniu i przebaczeniu – sobie i innym. Dobroczynnie wpływa na całą naszą aurę.

W szczególności kwarc różowy przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Byk, Bliźnięta, Waga, Koziorożec
 
LABRADORYT

Labradoryt – kamień odwagi. Pozwala pozbyć się uczucia strachu i niepewności wzmacniając wiarę w siebie. Labradoryt łączy w sobie energię zarówno Słońca, jak i Księżyca - oddziałuje na sferę twórczej kreatywności i innowacyjności.

W szczególności labradoryt przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
 
LAPIS LAZULI (LAZURYT)

Rozwija intuicję i obiektywizm, umacnia siłę woli,. Pomaga w zwalczaniu melancholii oraz w osiągnięciu sukcesu. Poprawia zdolność koncentracji, przynosi jasność umysłu.

W szczególności lapis lazuli przypisuje się takim znakom jak: Byk, Panna, Waga, Strzelec, Wodnik
 
ONYKS

Onyks symbolizuje siłę i moc - pozwoli Ci stać się Panią swojego losu. Uważany jest za kamień przynoszący duchową inspirację i jasność umysłu Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość.

W szczególności onyks przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Lew, Koziorożec
 
RUBIN

Przepiękny kamień szlachetny jest przede wszystkim symbolem wielkiej, nieograniczonej, energetyzującej namiętności, prawdziwej, czystej, trwałej miłości. Utożsamiany z siłą, energią, pobudza do aktywności i dodaje odwagi.

W szczególności rubin przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Baran, Lew, Koziorożec
 
SZAFIR 

Jest symbolem nieskończoności, nieśmiertelności- opóźnia procesy starzenia się nie tylko ciała, ale także ducha. Wzmacnia siłę woli, chroni przed fałszem. Ma działanie uspokajające i jest stosowany w przypadku bezsenności. Poprawia wiarę we własne możliwości.

W szczególności szafir przypisuje się takim znakom zodiaku jak: Byk, Panna, Wodnik, Ryby
 
PayU Agencja Interaktywna Sun Group
Niniejsze opracowanie graficzne stanowi w całości wyłączną wartość Firmy BY ANA. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody Firmy BY ANA. W pzypadku naruszenia ww. zakazu Firmy BY ANA zastrzeguje sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa. Dokonując zakupu na naszej stronie akceptujesz regulamin.